Kontakt


 

Jakub Wrona
Jakub Wrona
+420 732 210 880
Zuzana Wronová
Zuzana Wronová
NYNÍ NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ
Eliska Kubonova
Eliška Zahutová
+420 728 084 000
NYNÍ NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ
Barbora Sokolova
Barbora Sokolová
NYNÍ NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ

Markéta Kovalčíková

NYNÍ NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ

Šimon Urban

 

 

 

Pokud se chcete objednat ke konkrétnímu fyzioterapeutovi, obraťte se přímo na něj pomocí telefonního čísla uvedeného vedle jeho fotografie. V takovém případě můžete zavolat, poslat SMS nebo jen prozvonit.

 

Pokud se chcete objednat a nevíte, kterého fyzioterapeuta oslovit, napište nám stručně Vaše potíže a očekávání na email info@elitefyzio.cz a my se Vám ozveme nazpět. V takovém případě, prosím, uveďte i Vaše telefonní číslo, zjednoduší a zrychlí to komunikaci a případné objednání Vaší návštěvy. Můžete také zavolat, napsat SMS nebo jen prozvonit kterékoliv z výše uvedených čísel a nejvhodnější fyzioterapeut Vám bude doporučen.

 

Kde nás najdete?

 

Nacházíme se v blízkém centru Ostravy, kousek od Janáčkovy konzervatoře a bývalého Bauhausu, hned vedle vlakových kolejí. Naše moderní prostory jsou situovány v přízemí zrekonstruované třípodlažní budovy, která stojí na křižovatce ulic Porážková a Žerotínova.

 

Pokud se k nám vydáte autem, jsou parkovací místa k dispozici přímo před naším vchodem v ulici Roháčova, popřípadě v okolních ulicích. K zaparkování lze využít i větších parkovišť, která jsou vyznačena níže na obrázku.

 

Pokud zvolíte MHD, využijte zastávek Konzervatoř, Stodolní nebo Důl Jindřich, které jsou v docházkové vzdálenosti 3-5 minut. Na těchto zastávkách stojí trolejbusy č. 102, 103, 104, 105, 108, 109 a 112; autobusy č. 38, 71, 107 a 110; tramvaje č. 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12 a 14.

 

 

NAŠE SÍDLO

NAŠE SÍDLO
PARKOVÁNÍ

PARKOVÁNÍ
ZASTÁVKY MHD

ZASTÁVKY MHD