Kategorie

 

 

Nejnovější příspěvky

 • Co je to hypermobilita?
  1.4.2016

  Článek Jakuba Wrony si můžete stáhnout v .pdf formátu přímo od nás zde: CO JE TO HYPERMOBILITA Nebo jej najdete také v časopise Moje lékárna 3-4/2016 na stranách 8-9. Časopis je přístupný online zde: Co je to hypermobilita?

 • Jak správně posilovat břicho aneb je to vůbec třeba?
  1.12.2015

  Článek Jakuba Wrony si můžete stáhnout v .pdf formátu přímo od nás zde: JAK SPRÁVNĚ POSILOVAT BŘICHO ANEB JE TO VŮBEC TŘEBA Nebo jej najdete také v časopise Moje lékárna 11-12/2015 na stranách 12-13. Časopis je přístupný online zde: Jak správně posilovat břicho aneb je to vůbec třeba?

 • Bolí Vás záda?
  1.4.2015

  Článek Jakuba Wrony si můžete stáhnout v .pdf formátu přímo od nás zde: BOLÍ VÁS ZÁDA Nebo jej najdete také v časopise Moje lékárna 4/2015 na stranách 4-5. Časopis je přístupný online zde: Bolí Vás záda?

 • Tejpování aneb k čemu jsou ty barevné „ozdoby“ na těle?
  4.5.2014

  Článek Elišky Kuboňové si můžete stáhnout v .pdf formátu přímo od nás zde: TEJPOVÁNÍ Nebo jej najdete také na serveru www.pohora.cz. Článek je přístupný online zde: Tejpování aneb k čemu jsou ty barevné „ozdoby“ na těle?

 • Vliv valgózního postavení paty na zatížení nohy u dětí při chůzi – článek v angličtině
  1.4.2012

  Článek Elišky Kuboňové si můžete stáhnout v .pdf formátu přímo od nás zde: INFLUENCE OF VALGUS HEEL POSITION ON FOOT LOADING IN CHILDS GAIT Nebo jej najdete také v časopise Acta Universitatis Palackianae Olomoucensis, Gymnica na stranách 57-63. Časopis je přístupný online zde: Influence of valgus heel position on foot…